Facebook Telegram Instagram

Ін’єкції у Львові в клініці Dermis

Ін’єкції для корекції зморшок – це косметологічні процедури, що дозволяють омолодитися без хірургічного втручання. Можуть використовуватися різні препарати на основі гіалуронової кислоти – природного для тканин компонента. Завдяки цьому вона здатна ефективно, але при цьому безпечно боротися з проблемними ділянками тіла, а також віковими змінами шкіри. Гіалуронова кислота біосумісна з клітинами організму, тому після закінчення певного періоду часу засвоюється й розсмоктується.

У клініці  Dermis можна провести різні види ін’єкційних методик.Серед них:

Контурна пластика. Полягає у розміщенні під шкірою так званих філерів – гелеподібних препаратів, створених на основі гіалуронової кислоти. Її молекули міцно з’єднані, за рахунок чого розсмоктуються повільно. За допомогою цієї методики заповнюються зморшки й складки, проблемні ділянки обличчя набувають об’єму.

Біоревіталізація. Процедура проводиться з метою збагачення шкіри гіалуроновою кислотою в незмінному вигляді, молекули якої не перебувають у тісному зв’язку. Вона проникає в глибинні шари шкіри, допомагає посилити синтез еластину й колагену, буквально притягнути молекули води й тим самим забезпечити нормальну зволоженість шкіри.

Мезотерапія. У шкіру доставляються біологічно активні речовини, які в косметології прийнято називати коктейлями краси. Їх склад може бути різним, маючи в основі різні компоненти: полілактонову й гіалуронову кислоту, мінерали, амінокислоти, пептиди, вітаміни, фосфоліпіди. Ці речовини провокують регенерацію клітин, стимулюють кровообіг, зволожують і живлять шкіру, омолоджуючи її.

Редермалізація. Процедура представляє собою інтрадермальні ін’єкції на основі комбінованого препарату. До складу входить гіалуронова кислота й сукцинат (натрієва сіль бурштинової кислоти). Проводиться з метою омолодження шкіри, відновлення її функцій і структури.

Ін’єкції ботулотоксину. Це введення в м’язові тканини препарату, який допомагає на якийсь час припинити проходження нервових імпульсів в ділянці, що підтягається корекції. За рахунок цього м’язи повністю розслабляються, завдяки чому дрібні зморшки повністю розгладжуються, а великі стають значно меншими.

У яких випадках застосовуються уколи краси?

Ін’єкції з гіалуроновою кислотою рекомендовані пацієнтам із: 

-сухою, зневодненою шкірою;

-неглибокими, мімічними зморшками;

-з нерівним рельєфом і кольором обличчя;

-в’янучою, млявою шкірою;

-шкірою, що втратила пружність і природну еластичність;

-травмованою шкірою – після проведення хімічних пілінгів, пластичних операцій;

-вираженими носослізними борознами, носогубними складками.

Загальними протипоказаннями до ін’єкцій є онкологічні захворювання, запальні хвороби шкіри, хронічні захворювання у стадії загострення, некомпенсована гіпертонія, вагітність, період лактації.

Переваги ін’єкцій краси

Позитивні зміни помітні вже в перші дні після процедури. Максимальний ефект досягається протягом тижня. Повторне проведення процедур у разі потреби допомагає домогтися тривалого ефекту.

Ефект уколів гіалуронової кислоти:

-вирівнюють зморшки;

-зволожують епідерміс;

-уповільнюють процеси старіння;

-покращують показники еластичності й тургору шкіри;

-підтягують шкіру (забезпечують ліфтинг);

-вирівнюють колір шкіри та її текстуру;

-відновлюють нормальну роботу сальних залоз, зменшують висипання, звужують пори.

За рахунок особливих властивостей гіалуронової кислоти такі ін’єкції мають істотні переваги:

-короткий відновний період після процедури;

-здатні швидко й без хірургічного втручання здійснити корекцію зморшок;

-сумісні з іншими видами процедур в косметології;

-гіалуронова кислота – гіпоалергенна й безпечна для організму речовина;

-ефективний результат – від 6 до 18 місяців.

Як проходить процедура в клініці Dermis ?

Перед процедурою пацієнт обов’язково проходить консультацію, під час якої лікар визначає стан шкіри, виключає наявність протипоказань, підбирає найбільш прийнятну методику корекції, конкретний ін’єкційний препарат і необхідну кількість сеансів. Також фахівець розповідає пацієнтові про особливості процедури.

Контурна пластика, плазмоліфтинг, ін’єкції ботулотоксину, біоревіталізація, редермалізація, мезотерапія – ці методики хоч і демонструють схожий результат, усе ж мають відмінності в техніці виконання, інтенсивності курсу, тривалості ефекту. Оскільки всі зазначені процедури передбачають виконання підшкірних уколів, проводити їх може тільки сертифікований фахівець, який має досвід роботи в області ін’єкційної косметології.

Ін’єкції, спрямовані на корекцію зморшок, допомагають істотно відстрочити необхідність використання засобів пластичної хірургії. Якщо вікові зміни стали вас турбувати і змушують відчувати дискомфорт, пройдіть консультацію в нашій клініці.

team

Вам точно сподобається у нас!

Зателефонуємо безкоштовно за 30 секунд!