Facebook Telegram Instagram

Lumenis Light Sheer Desire

Сертифікати FDA, USFDA — агентство Міністерства охорони здоров'я і соціальних служб США

Сертифікати СЕ (Європейського Союзу)

У клініці Dermis ми працюємо на діодному лазері  Lumenis  LightSheer  Desire – новітній  винахід американської компанії Lumenis.

Ця модель стала справжнім проривом у сфері лазерної епіляції.

 

В чому ж унікальність Lumenis LightSheer Desire?

Насправді переваг цього лазера над іншими є чимало:

Довжина хвилі 805 нм – це «золотий стандарт» діодних лазерів, що забезпечує максимальну безпеку для здоров'я.

Лазер забезпечує максимальне наближення лазерного проміня до фолікула, це вимагає низької щільності енергії, що виключає пошкодження шкіри.

Завдяки технології High Speed тривалість процедури скорочується удвічі

Площа робочої плями рукоятки (насадка HS) становить 22 х 35 мм, що теж впливає на швидкість проведення процедури. Наприклад, лазерна епіляція підпашок займає 5 хв, бікіні – 10-15 хв, а ніг – всього 30 хвилин !

Не потрібна анестезія

Лазерна епіляція в найніжніших місцях вимагає застосування анестезії, якщо використовувати звичайний лазер. Але  з Lumenis  Light Sheer  Desire  знеболення не потрібне – процедура абсолютно безболісна завдяки постійному контактному охолодженню. Крім того, абсолютну безболісність і комфорт під час процедури окрім охолодження забезпечує ще й унікальна технологія вакуумного підсилення High Speed.

Процедуру можна проводити в будь-яку пору року .

Донедавна  лазерну епіляцію не можна було проводити влітку, але з Lumenis LightSheer Desire це обмеження також відпадає.

Підходить для будь-якого фототипу шкіри

Якщо шкіра темна або засмагла, є певний ризик опіків. Але це не стосується лазерної епіляції на Lumenis Light Sheer Desire. Завдяки цьому апарату можна проводити лазерну епіляцію на будь-якій шкірі й не боятися опіків. Технологія контактного охолодження ChillTipTM за допомогою сапфірової оптики захищає шкіру від перегрівання.

Видаляє будь-яке волосся

Вважається, що лазерна епіляція підходить тільки для темного волосся. Власне, так воно і є, якщо йдеться про звичайні лазери. Але з новітнім апаратом Lumenis  Light  Sheer  Desire все інакше – він видаляє волосся будь-якого типу і кольору, навіть русяве й тонке.

Видаляє вросле волосся

Вросле волосся – проблема, з якою стикаються майже всі, але новітній діодний лазер може впоратися з цим швидко і безпечно.

Видалення волосся у важкодоступних місцях

Для обробки різних зон апарат оснащений трьома насадками:

 • HS – 22х35 мм;
 • XC – 12х12 мм;
 • ET – 9х9 мм.

Невеликі насадки використовуються для видалення волосся в чутливих зонах: верхня губа, пахви, статеві органи. Вони оснащені технологією контактного охолодження. Саме тому додаткового знеболення не потрібно (навіть якщо шкіра чутлива). Сучасн і технології з використанням сапфірів запобігають перегріванню і опіку шкіри.

Як працює діодний лазер Lumenis Light Sheer Desire?

Потужний промінь нагріває волосся, знищуючи волосяний фолікул та унеможливлюючи на довгий час повторне виростання волосся. Результат добре помітний вже після першої процедури, при цьому на шкірі немає жодних подразнень, адже крім видалення небажаного волосся, лазер має протизапальну й антибактеріальну дію.

Протипоказання до лазерної епіляції:

 • Онкологічні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Захворювання імунної системи
 • Інфекційні захворювання
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації
 • Хірургічне втручання в зону, де має проводитись процедура, менш, ніж за 3 місяці
 • Засмага, якій менше 2 тижнів

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 2 тижні до процедури не можна:

 • засмагати, відвідувати солярій;
 • приймати антибіотики тетрациклінового ряду, фторхінолони, сульфаніламіди;
 • висмикувати волосся з зони епіляції.
 • За 3 дні до процедури зону не можна протирати спиртовмісними засобами.
 • За 4-8 годин до процедури зону епіляції необхідно поголити


Важливо: дотримуватися графіка відвідувань, рекомендованого лікарем, а також всіх правил проходження лазерної епіляції.

 РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДУ:

Не можна використовувати спиртовмісні лосьйони / тоніки протягом 3 днів після процедури епіляції .

Протягом 24 годин після сеансу не відвідуйте сауну, лазню, не приймайте гарячу ванну, не купайтеся у басейні і відкритих водоймах

14 днів після процедури утримуйтеся від прийому сонячних ванн, відвідування солярію. Наносіть сонцезахисний засіб!

 

Необхідна кількість процедур:

Епіляція проводиться курсом, який становить 6-10 процедур. Чому потрібно кілька сеансів? Лазер розпізнає тільки волосся, що знаходяться в активній стадії, а їх, як правило, на тілі близько 30%, частина з них буде видалена за одну процедуру. Щоб видалити «сплячі» фолікули потрібно кілька сеансів з певним інтервалом, який залежить від особливостей фаз росту волосся. Між першою і другою процедурою інтервал складе 4 тижні, між другою і третьою - 6 тижнів. Так, з кожним наступним сеансом інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. У цілому, повний курс процедур лазерної епіляції триватиме близько року.

 

РЕЗУЛЬТАТ:

Зробивши лазерну епіляцію за допомогою діодного лазера останнього покоління Lumenis LightSheer Desire,в клініці Dermis Ви стаєте власником гладенької, красивої та здорової шкіри.

Крім видалення небажаного волосся, лазер має протизапальну, антибактеріальну та омолоджуючу дію.

Лазерна епіляція - єдина ефективна методика боротьби з врослим волоссям. В період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся залишається все менше, сповільнюється їх зростання, а решта - світлішають і слабшають. Після закінчення повного курсу Ваша шкіра на тривалий час залишатиметься гладенькою, але, 1 - 2 рази на рік необхідно робити підтримуючу процедуру.

team

Вам точно сподобається у нас!

Зателефонуємо безкоштовно за 30 секунд!