Facebook Telegram Instagram

Гіпергідроз – це підвищене потовиділення. Це явище може бути зумовлене різними причинами, від фізіологічних до патологічних. Підвищене потовиділення може принести чимало неприємних хвилин, людина може відчувати незручність і навіть комплексувати через постійно вологі долоні, мокрі плями на одязі.

Гіпергідроз буває загальним (коли підвищене потовиділення спостерігається по всьому тілу) і локальним (наприклад, в області долонь, стоп, обличчя, пахвових западин, волосистої частини голови).

Принцип дії цих препаратів в боротьбі з гіпергідрозом полягає в блокуванні передачі імпульсів від нервових закінчень до потових залоз, що призводить до ослаблення виділення поту. При введенні препарат не проникає в кров, його дія обмежується лише зоною лікування. Використовування в косметології дозування ботулотоксину не роблять системного впливу на організм.

Уколи ботокса допомагають при гіпергідрозі різних областей: стоп, обличчя, пахв, долонь, викликаному різними факторами (стресом, порушеннями в роботі нервової і ендокринної системи, підвищеною масою тіла, гормональними проблемами).

Протипоказання до лікування гіпергідрозу:

  • вагітність та період лактації ;
  • онкологічне захворювання;
  • індивідуальна непереносимість компонентів препарату;
  • місцеве запалення в зоні планованої ін'єкції;
  • епілепсія;
  • гемофілія (порушення згортання крові);
  • прийом антибіотиків, антикоагулянтів;

Ефект від процедури лікування гіпергідрозу. Для досягнення бажаного результату достатньо однієї процедури. Ефект від процедури лікування гіпергідрозу (зниження потовиділення) настає через 2-3 дня. Дія ботулотоксину на потові залози становить від 3 до 10 місяців

team

Вам точно сподобається у нас!

Зателефонуємо безкоштовно за 30 секунд!