Facebook Telegram InstagramПро нас

ГоловнаПро нас

У клініці Dermis застосовуємо найсучасніші, популярні методи світової практики у косметології. Ви матиме змогу отримати послуги та консультації фахівців косметології, дерматології, естетистів по тілу та спеціалістів з лазерних технологій.

Dermis - це гарантія на якісні послуги , що виконуються висококваліфікованим персоналом .У нашій клініці інноваційні апаратні методики по догляді за обличчям та тілом, широкий спектр доглядових процедур та ін’єкційних методик від провідних брендів космецевтики .

В нас Ви можете отримати професійну консультацію лікара-дерматолога який обере індивідуальний підхід до пацієнта, проведе дослідження історії хвороби та призначить набір аналізів і підбере найефективніші способи лікування хвороби.

Лазерна епіляція виконується на сучаному апараті "Lumenis " виробництва США

Ми пропонуємо програми по догляду за обличчям, що мiстять в собi широкий спектр послуг: пілінги, чистки обличчя, процедури для інтенсивного зволоження та відновлення шкіри.

У клініці Dermis можна провести різні види ін’єкційних методик. Серед них:

  • контурна пластика
  • біоревіталізація
  • мезотерапія
  • редермалізація
  • ін’єкції ботулотоксину

У нас представлені всі види масажів та процедур по корекції фігури. Апаратний масаж виконується на новітньому апараті імпульсного вакуумного термомасажу та кавітації Drumroll V-05 Alvi Prague 2021 року. Апарат вакуумного масажу та кавітації є комплексним підходом до вирішення естетичних і вікових проблем пацієнтів. Його застосування спрямоване не тільки на корекцію фігури та овалу обличчя, але і загальне оздоровлення шкіри, тканин, м'язів, судин та нормалізацію їх природних функцій. 

Професійні спеціалісти з великим досвідом та інноваційними методиками роботи забезпечать найкращі результати від виконаних процедур для кожного пацієнта,
Ми працюємо що б ви завжди залишалися задоволеними від якості надання наших послуг.

Завжди раді подбати про Вашу красу та здоров’я.