Facebook Telegram Instagram

Чистки обличчя

ГоловнаКосметологія обличчяЧистки обличчя

Косметологічна послуга, така як чистка обличчя, рекомендована від 16 років та є необхідною у разі, якщо ви маєте проблемну шкіру. Під час процедури лікар-косметолог виконує заходи, завдяки яким відбувається ефективне та безпечне очищення шкіри від забруднень, ороговілих частинок, жиру, комедонів, закорковувань сальних залоз. В залежності від ваших індивідуальних потреб та побажань чистка обличчя у Львові, яка пропонується в нашій клініці Dermis, може бути ультразвуковою, механічною або комбінованою.

Види та особливості чистки в клініці Dermis

Існує кілька видів специфічних процедур по догляду за шкірою, які забезпечують якісну чистку обличчя. Це може бути:

 • ультразвукова чистка у Львові. Після попередньої консультації лікар-косметолог проводить процедуру з використанням інноваційного обладнання. Завдяки впливу ультразвукових хвиль шкіра без травмування очищується від чорних цяток, закоркування пор. Ультразвукова чистка прибирає вугрові висипи, лікує захворювання шкіри. Також чистка ультразвуком дозволяє збагатити шкіру поживними речовинами;
 • механічна чистка (мануальна або ручна). Під час такої процедури лікар виконує очищення шкіри за допомогою рук та спеціального інструменту — ложечки. Мануальна техніка є ефективною, якщо шкіра має багато комедонів, прищів, вугрів. Але очищення є найбільш травматичним з усіх видів професійної чистки лиця та має тривалий реабілітаційний період (до 14 днів);
 • комбінована чистка шкіри. Високоефективна процедура, що поєднує ультразвукову та механічну методики для отримання найкращого результату.

Якщо ви не знаєте, який вид чистки шкіри обрати, професійний фахівець нашої клініки допоможе визначитись. 

Показання до чистки

В яких випадках шкіра потребує догляду з очищенням? Лікар-косметолог рекомендує використовувати один з видів процедур, якщо ваша шкіра постійно потрапляє під негативний вплив навколишнього середовища з забрудненням пилом, частим нанесенням декоративної косметики або/та якщо шкіра має:

 • комедони (чорні цятки);
 • вугрі;
 • тьмяний колір;
 • висипання;
 • кератоз;
 • сальні пробки;
 • міліуми;
 • нерівний рельєф.

Зверніть увагу на те, що в залежності від стану вашої шкіри може знадобитись курс процедур, періодичність яких лікар визначає індивідуально.

Протипоказання

Відмовитись від послуги очищення шкіри за допомогою косметологічних методик необхідно при наявності наступних протипоказань:

 • інфекційні хвороби;
 • лихоманка;
 • загострення хронічних хвороб;
 • онкологічні захворювання;
 • пошкоджена шкіра (свіжі рани, опіки, післяопераційні шви на ділянці, яку планується обробляти);
 • індивідуальна непереносність.

Як підготуватись до чистки обличчя

За 24 години до сеансу бажано відмовитись від вживання алкоголю. Не рекомендується проводити очищення, якщо після солярію або загоряння на сонці пройшло менше, ніж тиждень.

Період реабілітації

Щоб не травмувати очищену шкіру, 3 дні після сеансу бажано не відвідувати лазню, сауну, солярій, басейн. Також не слід обробляти обличчя засобами, у складі яких є спирт.

Результат від процедури

Шкіра без жирного блиску, неестетичних чорних цяток та прищів, з покращеним кольором, звуженими порами.

Тривалість чистки та періодичність

Очищення триває не менше 40 хвилин та може зайняти більше часу — все залежить від складності. Якщо немає особливих показань, проводити такий догляд за шкірою лиця слід 2-3 рази на рік.

Чому обирають клініку Dermis у Львові?

 1. В нашій клініці Dermis косметологічна чистка обличчя, ціна якої залежить від виду процедури, виконується згідно зі стандартними протоколами, з дотриманням чинних санітарно-гігієнічних вимог.
 2. Лікар-косметолог обирає процедуру з оглядом на ваші індивідуальні показники.
 3. Ціна відповідає якості послуги та є доступною.

Щоб записатись на чистку у Львові, скористайтесь онлайн формою на сайті нашої клініки Dermis або зателефонуйте адміністраторам. Консультація професійного косметолога безкоштовна. Потрапити на процедуру ви можете у зручний для вас день та час.

Час виконання Зона Цiна
60 хвилин Ультразвукова чистка обличчя  600 грн
70 хвилин Ультразвукова чистка обличчя + альгінатна маска 750 грн
60 хвилин Механічна чистка обличчя 600 грн
70 хвилин Механічна чистка спини 850 грн
60 хвилин Комбінована чистка обличчя 700 грн
70 хвилин Комбінована чистка обличчя + гліколевий пілінг 850 грн
10 хвилин Видалення міліума 20грн /1шт

До і Після

Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
Photo
team

Вам точно сподобається у нас!

Зателефонуємо безкоштовно за 30 секунд!